Praca - Służba Cywilna

OGŁOSZENIE O NABORZE na stanowisko starszy inspektor do spraw ochrony informacji niejawnych NABÓR ZAKOŃCZONO

Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:

starszy inspektor

do spraw: ochrony informacji niejawnych

Zespołu d/s Ochrony Informacji Niejawnych KPP w Pyrzycach

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

Pyrzyce

ADRES URZĘDU:

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
ul. Kościuszki 24
74-200 Pyrzyce

WARUNKI PRACY

Praca wykonywana w warunkach normalnych – biurowych
Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
Budynek Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach przy ul. Kościuszki 24. Stanowisko pracy usytuowane jest na I piętrze w pokoju biurowym wyposażonym w meble biurowe, sprzęt komputerowy oraz inne urządzenia biurowe. Oświetlenie w pomieszczeniu pracy naturalne i sztuczne. Budynek nie jest wyposażony w windę. Budynek i pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich.
Pomieszczenie bez urządzeń klimatyzacyjnych

ZAKRES ZADAŃ

  • Administracja lokalną siecią komputerową Internet

  • Pełnienie funkcji inspektora Bezpieczeństwa Teleinformatycznego w KPP w Pyrzycach,

  • Prowadzenie dokumentacji teletechnicznej KPP w Pyrzycach,

  • Prowadzenie ewidencji sprzętu łączności i informatyki,

  • Uruchamianie i konfiguracja stanowisk komputerowych oraz dostępowych,

  • Sprawdzanie łączności i kontrola stanu technicznego radiotelefonów bazowych, przewoźnych i doręcznych,

  • Administrowanie systemem kontroli dostępu, administrator techniczny systemów policyjnych,

  • Instalowanie nowego sprzętu, oprogramowania, serwisowanie/konserwacja sprzętu informatycznego.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: średnie

  • Staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego

  • Obsługa programów pakietu biurowego MS Office i Open Office,

  • Znajomość instalacji i konfiguracji oraz programowania urządzeń teleinformatycznych,

  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej. wymagania dodatkowe

  • Posiadanie obywatelstwa polskiego

  • Korzystanie z pełni praw publicznych

  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

WYMAGANIA DODATKOWE

  • Wykształcenie: wyższe

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatyka bądź pokrewne (elektronika, robotyka)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność działania pod presją czasu i wyników.

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • Życiorys/CV i list motywacyjny

  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia

  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy

  • Kopie świadectw pracy.

  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa

  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru

  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  • Dokumenty należy złożyć do: 4 września 2017 r.

  • Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu

  • Miejsce składania dokumentów:
    Komenda Powiatowa Policji
    Kościuszki 24
    Sekretariat
    z dopiskiem '' Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej nr 3/2017

INNE INFORMACJE:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.
Wynagrodzenie zasadnicze wg mnożnika 1,3655 kwoty bazowej z wynagrodzeniem zasadniczym w wysokości 2.558,73 miesięcznie brutto + dodatek z tytułu wysługi lat.
Do składania dokumentów zachęcamy również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.
Oferty należy składać w zaklejonych kopertach. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie testu i rozmowy kwalifikacyjnej. Oferty kandydatów niezakwalifikowanych do zatrudnienia są niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia obsadzenia stanowiska. Oferty te mogą zostać odebrane osobiście w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach ( Kadry ) przed upływem tego terminu. Oświadczenia muszą być podpisane własnoręcznie. Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 915779581, 915779505.

Metryczka

Data publikacji : 24.08.2017
Data modyfikacji : 19.12.2017
Marcelina Pałaszewska Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Osoba modyfikująca informację:
Marcelina Pałaszewska